Hijyen Sektörü Servis Bakım

Hijyen Sektöründeki makinelerin arızaları ve periyodik bakımlar gibi bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için bilgi birikimiz ile size destek olmaktayız.

Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık periyodik bakımlar, Çocuk Bezi Makineleri, Hijyenik Ped makineleri, Hasta Bezi Makineleri gibi makinelerde üretimin sürekliliği açısından çok önemlidir. Periyodik olarak uygulanmakta olan yazılı hale getirilmiş bir bakım planı yok ise, öncelikle bakım planının oluşturulması gerekmektedir.

Bakım planı oluşturulduktan sonra bakım yapılacak bölüm ile ilgili gerekli ekipmanlar ve elemanların organize edilmesi işlemleri yapılır. Belirlenen zamana göre gerekli kısımlara müdahale edilerek değişim zamanı gelen veya yıpranmış ekipmanlar değiştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bir sonraki arızayı doğru kestirerek önceden belirlenmiş zaman aralığında arıza çıkarabilecek ekipmana müdahale edebilmektir. Bunun için makine çalışırken alınan bazı ölçüm verilerine ve eğer makine operatör paneli tarafından alınabilen bir ölçüm verisi mevcut ise onun da alınmasına dikkat edilir.

Bunların yanı sıra çözülemeyen bazı arızalar ile ilgili destek olunabilmektedir. Burada PLC bağlantı ekipmanları, gözlem veya ölçüm cihazları kullanılarak arızalar çözülebilmektedir. Daha önce arızalarına müdahale edilmiş makine tipleri yer almaktadır.

Diatec Çocuk Bezi Makinesi
GDM Çocuk Bezi Makinesi
Zuiko Çocuk Bezi Makinesi
Hes Çocuk Bezi Makinesi
Peixin Çocuk Bezi Makinesi
Diatec Hijyenik Ped Makinesi
Fammeccanica Hijyenik Ped Makinesi

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis